175
311631

Jeff Koons

(USA, Född 1955)
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
436 - 523 EUR
456 - 547 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Jeff Koons
(USA, Född 1955)

"Jeff Koons Versaille"

Bok, signerad med initialer i silverpenna samt blomma och daterad 4/13/09. Éditions Xavier Barral, Paris 2008. Second English edition, 2009. 34 x 30,8 cm.

ISBN 978-2-915173-41-3.