479
259058

David Svensson

(Sverige, Född 1973)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Klubbat pris

David Svensson
(Sverige, Född 1973)

"Me myself and I"

Signerad David Svensson och daterad 2006 a tergo. Numrerad 2/15. Lackerad stål 30 x 58,5 cm.