Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
518
313893

Marc Quinn

(Storbritannien, Född 1964)
Utropspris
120 000 - 140 000 SEK
11 600 - 13 600 EUR
13 300 - 15 500 USD
Klubbat pris

Marc Quinn
(Storbritannien, Född 1964)

"AG1"

Signerad Marc Quinn och daterad 2010. Numrerad 1/1. Sterling silver. Höjd 25,5, bredd 14, djup 7 cm.

Proveniens

White Cube, London.