519
313891

Jeff Koons

(USA, Född 1955)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 230 - 6 980 EUR
5 470 - 7 300 USD
Klubbat pris
60 000 SEK

Jeff Koons
(USA, Född 1955)

”Puppy Vase”

Stämplad Jeff Koons och daterad -98. Upplaga 1462/ 3000. Porslin. Höjd 45, längd 43, bredd 28 cm.

Certifikat daterad 18/10/04, samt originalemballage medföljer.