1623
271558

SERVIS, 31 delar, kompaniporslin. Qing dynastin, Jiaqing (1796-1820).

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
24 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Bestående av 12 tallrikar, 9 sopptallrikar, 7 assietter, stekfat, karott med lock samt fat med huv.

Skador, lagningar.