Madeleine Pyk – en samling F769
177
318066

Gianluca Ferdinando Vichi

(Italien)
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
14 200 - 19 000 EUR
16 300 - 21 700 USD
Klubbat pris
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Gianluca Ferdinando Vichi
(Italien)

GIANLUCA FERDINANDO VICHI. Marmor. Sign F. Vichi, Firenza.

Uppvaktningen. Höjd 90 cm samt stenbas på 111 cm.

Nagg och skador.
Saknade delar samt lösa delar.
Äldre lagningar.
Ytsmuts.
Tre fingrar samt 3 cm stor flisa ifrån basen medföljer.