20
296129

Ivar Arosenius

(Sverige, 1878-1909)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
887 - 1 070 EUR
926 - 1 110 USD
Klubbat pris
17 000 SEK
Ivar Arosenius
(Sverige, 1878-1909)

"I naturens sköte"

Signerad IA och daterad -07. Akvarell, tusch och täckvitt 23 x 23 cm.