218
317718

Eugène Isabey

(Frankrike, 1804-1886)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 850 - 3 800 EUR
3 260 - 4 340 USD
Klubbat pris
Eugène Isabey
(Frankrike, 1804-1886)

Motiv från Étretat

Signerad E. Isabey och daterad 1872. Duk uppfodrad på pannå 60 x 81 cm.