226
309898

SEMIANTIK DJOSHAGAN. 199 x 129,5 cm.

Utropspris
7 000 - 9 000 SEK
610 - 785 EUR
639 - 821 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Mörkblå botten med polykroma blomställningar. Röd huvudbård med palmettrankor.

Ställvis slitage, smutsig, fläckar. Baksidan med smärre malskador, långsidorna med smärre trampveck, kortsidorna saknar ett par knutrader.

Proveniens

Direktör Arne Nilsson, Sandviken.