227
317620

SEMIANTIK DJOSHAGAN. 195,5 x 130 cm.

Utropspris
7 000 - 9 000 SEK
610 - 785 EUR
639 - 821 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Mönster och färger som föregående nummer.

Ställvis slitage, smutsig, fläckar. Baksidan med obetydliga malskador, långsidorna med trampveck, kortsidorna saknar ett par knutrader.

Proveniens

Direktör Arne Nilsson, Sandviken.