227
317620

SEMIANTIK DJOSHAGAN. 195,5 x 130 cm.

Utropspris
7 000 - 9 000 SEK
615 - 791 EUR
653 - 840 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Mönster och färger som föregående nummer.

Ställvis slitage, smutsig, fläckar. Baksidan med obetydliga malskador, långsidorna med trampveck, kortsidorna saknar ett par knutrader.

Proveniens

Direktör Arne Nilsson, Sandviken.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

178. Estrid Ericson, brosch, Firma Svenskt Tenn, sannolikt 1940-50-tal.
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
Budhistorik
2 800

ditt bud
2 600

ditt bud
2 400

ditt bud
2 200

ditt bud
2 000

ditt bud
1 800

ditt bud
Aktuellt bud:
2 800 SEK