255
270096

MATTA, old Ghom. Ca 198,5 x 137,5 cm.

Utropspris
9 000 - 10 000 SEK
860 - 955 EUR
976 - 1 090 USD
Klubbat pris

Benvit botten med polykroma palmett- och blomslingor. Benvit huvudbård med palmett- och blomranka.

Obetydligt slitage, något smutsig, smärre fläckar. Baksidan med obetydliga malskador, långsidorna med smärre trampveck och skador.