267
316808

SEMIANTIK ISFAHAN FIGURAL. 197,5 x 142 cm.

Utropspris
9 000 - 10 000 SEK
860 - 955 EUR
976 - 1 090 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Gulmelerad botten med två stora träd, blommor, rovdjur, hjortar och fåglar. Benvit huvudbård med stor rosranka och fåglar.

Ställvis slitage, något smutsig, smärre fläckar. Sidorna med smärre trampveck och obetydliga lagningar.