279
316809

SEMIANTIK KESHAN s.k. Dabir. 333,5 x 236 cm.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 490 - 5 230 EUR
3 650 - 5 470 USD
Klubbat pris
35 000 SEK

Benvit botten med blommande träd, vas och olika slags fåglar. Bred rosaröd huvudbård med blommor och kartuscher med harar, fåglar, träd och hjortar. Korkull.

Obetydligt slitage, något smutsig, fläckar. Baksidan med obetydliga malskador, en långsida med smärre trampveck och skador.