389
305832

August Querfurt

(Tyskland, 1696-1761)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
August Querfurt
(Tyskland, 1696-1761)

AUGUST QUERFURT, olja på pannå. Signerad AQ.

Rastande elegant sällskap. 32 x 23 cm.

Slitage, sprickor och lagningar. Ytsmuts.