389
305832

August Querfurt

(Tyskland, 1696-1761)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 200 - 2 640 EUR
2 330 - 2 800 USD
Klubbat pris
August Querfurt
(Tyskland, 1696-1761)

AUGUST QUERFURT, olja på pannå. Signerad AQ.

Rastande elegant sällskap. 32 x 23 cm.

Slitage, sprickor och lagningar. Ytsmuts.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

197. Josef Frank, bord, modell "U601" (skivan) & "U491", Firma Svenskt Tenn, 1960-70-tal.
Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
140 000

ditt bud
Aktuellt bud:
140 000 SEK