578
297003

KONSOLBORD. Skivan, Italien, 1700-tal. Senbarock. Senare underrede.

Utropspris
100 000 - 150 000 SEK
9 550 - 14 300 EUR
10 800 - 16 300 USD
Klubbat pris

Skiva av scagliola med polykrom dekor med motiv av blommor och djur. Senare underrede av järn. Längd 109, bredd 56, höjd 75,5.

Skador, slitage.