600
310578

BALJFÅTÖLJER, ett par. Sengustavianska stockholmsarbeten, 1800-talets början.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 800 - 4 740 EUR
4 340 - 5 430 USD
Klubbat pris

Vitmålade och förgyllda. Svängd stoppad rygg med lejonmaskaroner. Dekor av lagerstav.