625
314319

SPEGEL. Stockholmsarbete, 1700-talets andra hälft. Rokoko.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
15 500 SEK

Förgylld och bronserad. Dekor av rocailler, blommor och meanderbård. Höjd 86, bredd 37 cm.

Anlupet glas.