66
243139

Nils Kreuger

(Sverige, 1858-1930)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 190 - 2 630 EUR
2 280 - 2 740 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Nils Kreuger
(Sverige, 1858-1930)

Fåraherde i Grez

Signerad Kreuger och daterad Grez 1884. Pannå 24 x 16,5 cm.