740
293960

SALTKAR. Älvdalen, 1800-talets början. Karl Johan.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
143 - 191 EUR
163 - 217 USD
Klubbat pris
900 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Gammalklittporfyr. Rund fasetterad. Diameter 6 cm.

Nagg.