769
314314

DRYCKESKANNA. Norge, 1700/1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
703 - 879 EUR
746 - 933 USD
Klubbat pris
5 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Bonad björk. På hänkel och lock snidat lejon. Märkt INS. Höjd 27,5 cm.

Nagg.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

257. Swedish Modern, taklampa, Sverige 1940-tal.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
22 000

ditt bud
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
Fair warning
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK