777
271267

VINGLAS. Tyskland, 1700-tal.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
191 - 287 EUR
217 - 325 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02
VINGLAS. Tyskland, 1700-tal.

Tulpanformad cuppa, balusterben på stor fot. Slipad dekor. Höjd 17 cm.

Mindre kantnagg.