795
292081

CHAMPAGNESTRUTAR, 12 stycken, glas. Sverige, 1800-tal.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
478 - 573 EUR
542 - 651 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Snarlika med etsad och graverad dekor. Höjd 18,5-19,5 cm.

Slitage obetydliga nagg.