807
301886

TALLRIKAR, ett par, fajans. Delft, 1700-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
351 - 527 EUR
373 - 560 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Motiv i starkeldsblått med städer föreställande "Zaandam van Voren" och "Wedt Zaandam". Diameter 25,5 cm.

En lagad. Nagg. (2)

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

370. Märta Måås-Fjetterström, draperi, "Daggkåpan med rött", inplock på linnebotten, ca 183 x 112 cm, signerat MMF.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Fair warning
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK