874
294360

MOCKASKEDAR, 18 st, av Firman Gratche, S:t Petersburg 1800-talets slut. Hovleverantörs märke.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
575 - 766 EUR
650 - 867 USD
Klubbat pris
7 500 SEK

Förgyllda, med viridna skaft och graverat monogram. Originaletui. (18).

Slitage.