91
281516

Axel Kulle

(Sverige, 1846-1908)
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
883 - 1 320 EUR
921 - 1 380 USD
Klubbat pris
9 000 SEK
Axel Kulle
(Sverige, 1846-1908)

Äppelplockning

Signerad Axel Kulle och daterad -83. Duk 25,5 x 21 cm.

Proveniens

Konstnärens familj.
Privatsamling.