92
288859

Axel Kulle

(Sverige, 1846-1908)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
Axel Kulle
(Sverige, 1846-1908)

Kärleksbrevet

Signerad Axel Kulle och daterad -85. Pastell 74 x 49 cm.