93
319872

Edvard Perséus

(Sverige, 1841-1890)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 320 - 7 100 EUR
5 560 - 7 410 USD
Klubbat pris
Edvard Perséus
(Sverige, 1841-1890)

EDVARD PERSÉUS. Olja på duk. Signerad Ed. Perséus och daterad -72.

Naken modell, 142 x 102 cm.

Viss krackelyr.