93
319872

Edvard Perséus

(Sverige, 1841-1890)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Klubbat pris
Edvard Perséus
(Sverige, 1841-1890)

EDVARD PERSÉUS. Olja på duk. Signerad Ed. Perséus och daterad -72.

Naken modell, 142 x 102 cm.

Viss krackelyr.