150
345701

Dick Beer

(England/Sverige, 1893-1938)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Klubbat pris
55 000 SEK
Dick Beer
(England/Sverige, 1893-1938)

"Komposition"

Signerad Dick Beer och daterad 1918. Pannå 100 x 70 cm.

Millesgården, Stockholm, " Dick Beer - Impressionist och kubist", 2 juni - 9 september 2012.