260A
355206
Wilhelm Wik
(1897-1987)

"Musikanter"

Signerad Wik och daterad 1962. Pannå 60 x 73 cm.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

2 353 - 2 941 EUR

Klubbat pris:
11 000 SEK