354962

261. OLLE BONNIÉR, "Membran".

Signerad O.B. och daterad -48. Duk 87 x 76 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK/5 882 - 8 235 EUR
Klubbat pris
38 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Riksförbundet för bildande konst, "Ny realitet", utställning nr 89, kat nr 1, under titeln "Cirkulationer".