354962

261. OLLE BONNIÉR, "Membran".

Signerad O.B. och daterad -48. Duk 87 x 76 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK / 5 882 - 8 235 EUR
Klubbat pris
38 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Riksförbundet för bildande konst, "Ny realitet", utställning nr 89, kat nr 1, under titeln "Cirkulationer".