"Paysanne aux oiseaux"
Färglitografi, 1981 (utgiven 1990), stämpelsignerad (som brukligt), numrerad med blyerts 21/100, tryckt av Atelier Lelong, Paris, utgiven av Daniel Lelong, Paris. 88 x 70,5 cm, bladstorlek 105 x 71,5 cm (Arches)
Mourlot 1265.
Stämpel a tergo samt intygad av Emilio Férnandez Miró.