165
362724

Julius Shulman

(USA, 1910-2009)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 220 - 2 660 EUR
2 320 - 2 780 USD
Klubbat pris
34 000 SEK

Julius Shulman
(USA, 1910-2009)

Frank Lloyd Wright House, 1953

Signerad Julius Shulman och daterad 1953. C-Print mounterad på museikarton 60 x 75 cm.