196
359471

Anna Kleberg

(Sverige, Född 1970)

ANNA KLEBERG, C-Print monterad på aluminium o laminerad, sign o numr 2/4 o dat 1999 a tergo.

"Ford Shelby 500 GT Cobra-67". Bildstrl 50 x 62 cm.

God kondition. Mindre buckla i övre vänster hörn, ca 1 cm. Smärre repor, främst i nedre vänster hörn.

Utropspris:

15 000 - 20 000 SEK

1 748 - 2 331 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

Andréhn-Schiptjenko, Stockholm.