236A
360764

Ann-Sofi Sidén

(Sverige, Född 1962)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 320 EUR
1 090 - 1 370 USD
Klubbat pris

Ann-Sofi Sidén
(Sverige, Född 1962)

ANN-SOFI SIDÉN, "After the fact" (Alarm), 2007.

Signerad Ann-Sofi Sidén och numrerad 7/9. Diptyk. Fotogravyr 40,5 x 64 cm vardera.

Frilagt blad. Smärre fläckar på det ena bladet.

Proveniens

Galleri Christian Larsen, Stockholm.

Galleri Christian Larsen, Stockholm, "Ann-Sofi Sidén: After the fact", 29 augusti – 28 september, 2008.