387
357208

Tony Matelli

(USA, Född 1971)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
3 500 SEK

Tony Matelli
(USA, Född 1971)

"Total Torpor, Mad Malaise"

Signerad T.M. och daterad 2003. Ink jet, sillikon, blyerts, gesso på papper, 33 x 48 cm.

Proveniens

Andréhn - Schiptjenko, Stockholm