Madeleine Pyk – en samling F769
387C
362828

Emma Åkerman

(Sverige, Född 1976)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

Emma Åkerman
(Sverige, Född 1976)

"Ryttaren"

Signerad EÅ. Utförd 2010. Akvarell 60 x 47 cm.

Crystal, Stockholm, "16 Sisters", 18 november – 18 december 2010.