390
357155

Nahuel Vecino

(Argentina, Född 1977)
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 740 - 2 620 EUR
1 830 - 2 740 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Nahuel Vecino
(Argentina, Född 1977)

Utan titel

Signerad Nahuel Vecino och daterad 2007 a tergo. Duk 159 x 90 cm.