390
357155

Nahuel Vecino

(Argentina, Född 1977)
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 940 - 2 910 EUR
2 220 - 3 330 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Nahuel Vecino
(Argentina, Född 1977)

Utan titel

Signerad Nahuel Vecino och daterad 2007 a tergo. Duk 159 x 90 cm.