1038
352175

SKED med druvknopp, icke identifierad mästarstämpel, sannolikt Norge, daterad 1659.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Vikt 43 gram.

Slitage.