1049
343740

ETUI, med opaque emalj, av W.A. Bolin, Stockholm 1917.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

Förgyllt silver. Dekor av inlagd guldbård och brillianterat B i lagerkrans. Längd 9 cm.

Nagg.