1048
357196

ETUI, vit opaque emalj och förgyllt silver, av W.A. BOLIN, Stockholm 1917.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
5 200 SEK

Parställda, bevingade kvinnofigurer hållandes ram med palmetter. Franska kontrollstämplar. Längd 9 cm.

Mästarstämpel skadad. Nagg.