22
367582

Alfred Thörne

(Sverige, 1850-1916)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 770 EUR
1 380 - 1 840 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
Alfred Thörne
(Sverige, 1850-1916)

Insjölandskap

Signerad Alfr. Thörne och daterad 1890. Duk 75 x 125 cm.

Formgivare

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

34. Erik Höglund, spegel, Eriksmåla Glas, 1960-70-tal.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
5 000 SEK