261
367594

Paul Madeline

(Frankrike, 1863-1920)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 640 - 9 550 EUR
8 680 - 10 800 USD
Klubbat pris
62 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Paul Madeline
(Frankrike, 1863-1920)

Parkmotiv

Signerad P. Madeline. Duk 54 x 73,5 cm.

Proveniens

Bukowskis Auktioner, auktion 340, oktober 1948, kat nr 115.