328
351661

HALI JOURNAL, 20 st., 1979-1984 samt INDEX.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Vol. 2 / 1979-1980: No.1 – 1979, No.2 – 1979, No.3 – 1979, No.4 – 1980.
Vol. 3 / 1980-1981: No.1 – 1980, No.2 – 1980, No.3 – 1981, No.4 – 1981.
Vol. 4 / 1981-1982: No.1 – 1981, No.2 – 1981, No.3 – 1982, No.4 – 1982.
Vol. 5 / 1982-1983: No.1 – 1982, No.2 – 1982, No.3 – 1983, No.4 – 1983.
Vol. 6 / 1983-1984: No.1 – 1983, No.2 – 1984, No.3 – 1984, No.4 – 1984.
+ THE HALI INDEX 1978-1995 ISSUES 1-84.

Något slitage och skadade, anteckningar.

Proveniens

Skandinavisk samling.