327
369312

HALI JOURNAL 1978 - FÖRSTA ÅRET, 4 delar.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
9 000 SEK

1978: Vol.1, No.1, No.2, No.3, No.4.

Något slitage och skadade, anteckningar.

Proveniens

Skandinavisk samling.