336
367704

SEMIANTIK/OLD GHOM/ISFAHAN. 303,5 x 215 cm.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 570 - 1 740 EUR
1 640 - 1 830 USD
Klubbat pris

Benvit botten med polykromt spaljé-, blom- och palmettmönster. Röd huvudbård med palmett- och blomranka.

Ställvis slitage, något smutsig, fläckar, obetydliga malskador, lagningar och hål. Sidorna med trampveck.