342
347169

SEMIANTIK ISFAHAN. 212,5 x 144,5 cm.

Utropspris
9 000 - 11 000 SEK
854 - 1 040 EUR
977 - 1 190 USD
Klubbat pris
18 000 SEK

Benvit botten med polykroma blommande träd, granatäpplen, fåglar, hjortar, harar och tiger vid vattendrag med fiskar. Bred benvit huvudbård med blommor, träd, granatäpplen, djur och fåglar.

Något slitage, smutsig, fläckar. Baksidan med obetydliga malskador, sidorna med smärre trampveck.